Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.4) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: - None -
pl: - Brak -

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Open link in new window
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Document
pl: Dokument

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: About
pl: O stronie

en: Icon only
pl: Tylko ikona

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: File to import not found.
pl: Nie znaleziono pliku.

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Menu Settings
pl: Ustawienia menu

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Script
pl: Skrypt

en: Spreadsheet
pl: Arkusz kalkulacyjny

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Trim link text length
pl: Długość przyciętej treści odnośnika

en: URL only
pl: Tylko adres URL

en: Show URL as plain text
pl: Pokaż adres URL jako czysty tekst

en: Add rel="nofollow" to links
pl: Dodaj rel="nofollow" do odnośników

en: Link text trimmed to @limit characters
pl: Przycięto treść odnośnika do @limit znaków

en: Link text not trimmed
pl: Nie przycięto treści odnośnika

en: Add rel="@rel"
pl: Dodaj rel="@rel"

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Save and unpublish
pl: Zapisz i zakończ publikację

en: Placeholder for URL
pl: Zaślepka adresu URL

en: Placeholder for link text
pl: Zaślepka tekstu odnośnika

en: Save as unpublished
pl: Zapisz i nie publikuj

en: Save and keep unpublished
pl: Zapisz i wciąż nie publikuj

en: Link format settings
pl: Ustawienia formatu odnośnika

en: Filter by name or description
pl: Filtruj według nazwy lub opisu

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
