Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.5) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: - None -
be: - Нічога -

en: Image
be: Малюнак

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Archive
be: Архіў

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: File to import not found.
be: Файл, які трэба імпартаваць, не знойдзены.

en: Script
be: Скрыпт

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
