Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.5) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Archive
he: ארכיון

en: Icon
he: סמל

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Document
he: מסמך

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: File to import not found.
he: קובץ ליבוא לא נמצא.

en: Link title
he: כותרת הקישור

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם

en: Save and unpublish
he: שמירה במצב לא מפורסם

en: Link format settings
he: הגדרות פורמט קישור

en: Filter by name or description
he: סינון לפי שם או תיאור

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
