Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.6) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Document
ar: وثيقة

en: Text only
ar: النص فقط

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: File to import not found.
ar: الملف غير موجود.

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
