Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.6) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: - None -
bg: - Не -

en: Image
bg: Снимка

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Packages
bg: Пакети

en: File to import not found.
bg: Файлът за импорт не е намерен.
