Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.6) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Presentation
kn: ಪ್ರಸ್ತುತಿ

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್

en: Spreadsheet
kn: ಸ್ಪ್ರೆಡ್ ಶೀಟ್
