Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.7) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Packages
sk: Balíky

en: Text only
sk: Iba text

en: About
sk: Informácie o

en: Icon only
sk: Iba ikony

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: File to import not found.
sk: Súbor, z ktorého sa má importovať, sa nepodarilo nájsť.

en: Link title
sk: Titulok adresy

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

en: Save and unpublish
sk: Uložiť a nezverejniť

en: Placeholder for URL
sk: Zástupný reťazec pre URL

en: Placeholder for link text
sk: Zástupný reťazec pre odkaz

en: Save as unpublished
sk: Uložiť ako nezverejnené

en: Save and keep unpublished
sk: Uložiť a ponechať nezverejnené

en: Filter by name or description
sk: Filtrovanie na základe názvu alebo popisu

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
