Micon - Icomoon.io Icon packages for Drupal (2.1.8) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Image
hu: Kép

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Icon
hu: Ikon

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Open link in new window
hu: A hivatkozás megnyitása új ablakban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Document
hu: Dokumentum

en: Packages
hu: Csomagok

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: About
hu: Leírás

en: Icon only
hu: Csak ikon

en: - Select -
hu: - Választás -

en: File to import not found.
hu: Az importálandó fájl nem található.

en: Menu Settings
hu: Menü beállításai

en: Link title
hu: Hivatkozás címe

en: Save and publish
hu: Mentés és publikálás

en: Trim link text length
hu: Hivatkozásszöveg hosszának csonkolása

en: URL only
hu: Csak webcím

en: Show URL as plain text
hu: A webcímet egyszerű szövegként mutassa

en: Add rel="nofollow" to links
hu: rel="nofollow" hozzáadása a hivatkozásokhoz

en: Link text trimmed to @limit characters
hu: Hivatkozásszöveg @limit karakterre lett csonkolva

en: Link text not trimmed
hu: Hivatkozásszöveg nem lett csonkolva

en: Add rel="@rel"
hu: rel="@rel" hozzáadása

en: Save and keep published
hu: Mentés és megtartás közzétettként

en: Save and unpublish
hu: Mentés és elrejtés

en: Placeholder for URL
hu: Helykitöltő hivatkozáshoz

en: Placeholder for link text
hu: Helykitöltő hivatkozás szöveghez

en: Save as unpublished
hu: Mentés rejtettként

en: Save and keep unpublished
hu: Mentés és megtartás rejtettként

en: Link format settings
hu: Hivatkozás formátum beállítás

en: Filter by name or description
hu: Szűrés név vagy leírás alapján

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
