Micon (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Link text
jv: Teks pranala

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: File to import not found.
jv: Berkas sing diimpor ora ana.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
jv: Ora bisa ngekstrak %file, berkas iki ora bener.
