Micon (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: File to import not found.
oc: Lo fichièr d'importar es pas estat trobat.

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
oc: Se pòt pas extreure %file, es pas un fichièr compressat valid.
