Micon (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Label
ar: التسمية

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: File to import not found.
ar: الملف غير موجود.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ar: تعذر استرداد %file، ﻷنه ليس أرشيف صحيح.

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
