Micon (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Enabled
fa: فعال

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Archive
fa: آرشیو

en: Icon
fa: شمایل

en: ID
fa: هویت

en: Open link in new window
fa: بازکردن واصلی در ینجره جدید

en: Link text
fa: متن واصلی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: File to import not found.
fa: فایل برای وارد نمودن یافت نشد.
