Micon (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Archive
be: Архіў

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: File to import not found.
be: Файл, які трэба імпартаваць, не знойдзены.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
be: Немагчыма распакаваць %file, адсутнічае архіў у прымальным фармаце.

en: There are no @label yet.
be: Яшчэ няма @label.
