Micon (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Archive
hr: Arhiva

en: Icon
hr: Ikona

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: File to import not found.
hr: Datoteka za uvoz nije nađena.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
hr: Nije bilo moguće raspakirati %file, nije valjana arhiva.
