Micon (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი
