Micon (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: File to import not found.
kk: Импортталатын файл табылмады.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
kk: %file алуға болмайды, мұрағат нақты емес
