Micon (8.x-1.2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ
