Micon (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: - None -
af: - Geen -

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: File to import not found.
af: Die lêer wat gelaai moet word bestaan nie.

en: Menu Settings
af: Menuverstellings
