Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Import
af: Voer in

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
