Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Action
am: እርምጃ

en: Import
am: አስመጣ

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
