Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Import
az: İmport

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Site
az: Sayt

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Reference
az: Istinad

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
