Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Import
be: Імпарт

en: Updated
be: Абноўлена

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Site
be: Сайт

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
