Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
