Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Import
bs: Uvezi

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
