Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Action
de: Aktion

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Import
de: Importieren

en: Updated
de: Aktualisiert

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Site
de: Website

en: Authored by
de: Geschrieben von

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Reference
de: Referenz

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Bulk update
de: Massenaktualisierung

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Populate
de: Befüllen
