Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Import
fil: Angkatin

en: Updated
fil: Nabago

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
