Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Import
gl: Importar

en: Updated
gl: Actualizado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Site
gl: Sitio

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Reference
gl: Referencia

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
