Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Import
kk: Импорт

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Authored by
kk: Автор
