Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
