Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Import
ku: هاوردن

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
