Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Action
lt: Veiksmas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Import
lt: Importuoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Site
lt: Svetainė

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
