Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
