Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक
