Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Action
oc: Accion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Import
oc: Importar

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Master
oc: Maître
