Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Import
sv: Importera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Site
sv: Webbplats

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Reference
sv: Referens

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Micro
sv: Mikro

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Bulk update
sv: Massuppdatera

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
