Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Import
ast: Importar

en: Updated
ast: Anováu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Authored by
ast: Fechu por
