Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси
