Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Import
bn: আমদানী

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: About
bn: সম্পর্কে
