Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Reference
el: Αναφορά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ
