Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Action
es: Acción

en: Reset
es: Restablecer

en: Import
es: Importar

en: Updated
es: Actualizado

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Site
es: Sitio

en: Authored by
es: Escrito por

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Reference
es: Referencia

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Bulk update
es: Actualización masiva

en: Master
es: Máster
