Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Action
et: Tegevus

en: Reset
et: Tühista

en: Import
et: Impordi

en: Updated
et: Uuendatud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Site
et: Sait

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Reference
et: Viide

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
