Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: Import
is: Flyt inn

en: Updated
is: Dagført

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: About
is: Um
