Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Import
fr: Importer

en: Updated
fr: Mis à jour

en: All
fr: Tout

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Sort by
fr: Trier par

en: Reference
fr: Référence

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Bulk update
fr: Mise à jour en masse

en: Master
fr: Principal
