Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Import
he: יבוא

en: Updated
he: עודכן

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Site
he: אתר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Reference
he: רפרנס

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
