Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Updated
hu: Frissítve

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Site
hu: Webhely

en: Authored by
hu: Szerző

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Reference
hu: Referencia

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Micro
hu: Mikro

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
