Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
