Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Action
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Import
jv: Ngimpor

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
