Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Import
km: នាំចូល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: About
km: អំពី
