Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Action
lv: Darbība

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Import
lv: Importēt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Site
lv: Vietne

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Reference
lv: Atsauce

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
