Micro Bibcite (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Import
mr: आयात

en: Updated
mr: सुधारित

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
